Корисні поради Трускавець - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Прикарпаття Тур

Перейти до вмісту

Головне меню:

Корисні поради Трускавець

ТРУСКАВЕЦЬ
Лікування
 1. Ваше лікування починається з першого прийому лікаря. На основі аналізів та досліджень Вам будуть призначені процедури, що входять у вартість путівки. Можливо, будуть рекомендовані додаткові аналізи або процедури за окрему плату. Якщо Ви самі хочете розширити перелік процедур за свій рахунок, ОБОВ'ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем.
УВАГА! Офіційний комплекс процедур, що входять у вартість, є в кожному санаторії. АЛЕ! Тільки на прийомі у лікаря цей перелік буде визначено остаточно, з урахуванням Вашого основного діагнозу. Деякі процедури можуть бути протипоказані (в залежності від основного діагнозу).
2. Якщо Ви приймаєте будь які лікарські препарати, не забудьте взяти їх з собою в необхідній кількості, а також обов'язково повідомте Вашого лікаря, які препарати Ви приймаєте.
3. Потім Вам необхідно звернутися до медсестри, яка підготує графік прийому призначених процедур.
4. Прийом процедур відбувається в строго вказане в Вашій санаторно-курортній карті час. Якщо Ви пропустили призначений Вам час, то процедура відпускається тільки по можливості.
5. У неділю процедури не відпускаються.
*** Чи можна їхати в санаторій без санаторно-курортної карти?
Можна, але Ви повинні розуміти, що:
1. призначення процедур можливо тільки при наявності результатів аналізів і точного діагнозу. Діагностика в санаторії займе близько 2 днів.
2. в деяких випадках виявляють такі захворювання, при яких протипоказані будь-які процедури, і людина буде просто відпочивати, сплативши при цьому повну вартість путівки з лікуванням. У крайніх випадках виявляються захворювання, які вимагають негайного від'їзду або госпіталізації.
3. в ряді санаторіїв діагностика для санаторно-курортної карти оплачується додатково. Саме тому санаторно-курортну карту краще оформляти заздалегідь за місцем проживання.
Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам під час перебування в Трускавці.
Харчування
Харчування в більшості санаторіїв дієтичне і надається відповідно до декількох видів дієт, одна з яких буде Вам рекомендована Вашим лікуючим лікарем.
Відповідальність за якість і калорійність запропонованого харчування несе адміністрація закладу, якщо щось інше не зазначено в договорі або путівці.
Якщо Ви хочете харчуватися в звичному для Вас режимі (НЕ дієтична їжа), то Вам запропонують харчування по типу «шведський стіл».
Харчування в святкові і вихідні дні без змін.
Правила перебування в обє'ктах розміщення
1. Щоб уникнути непорозумінь, при купівлі путівки слід уважно ознайомитися з об'єктом розміщення, умовами перебування, а також потрібно знати точну адресу потрібного санаторно-курортного закладу;
2. Необхідні документи для поселення в санаторій: ваучер на поселення, паспорт. Для дітей: оригінал свідоцтва про народження (до 16 років), для дітей від 16 років - паспорт, довідку про епідемічний стан, довідку про щеплення
3. Поселення в номер відбувається в день, зазначений у ваучері або путівкою, не раніше розрахункового години в об'єкті розміщення;
4. При достроковому виїзді повернення коштів за невикористані без поважної причини дні відбувається шляхом вилучення одного дня штрафних санкцій або інших санкцій, передбачених в окремих комплексах;
5. Додатково на місці оплачується курортний збір;
6. Про запізнення або дострокове поселення потрібно заздалегідь повідомити об'єкт розміщення або агентство, через яке куплена путівка, так як бронювання має силу тільки протягом доби;
7. Якщо кількість гостей більша, ніж це було обумовлено при бронюванні, поселення не гарантується; також не гарантовано поселення дитини, якщо її вік не відповідає зазначеному в ваучері;
8. Виселення з об'єкта розміщення відбувається в день виїзду, не пізніше розрахункової години;
9. Продовження путівки можливо тільки при наявності вільних місць в санаторії чи готелі;
10. При достроковому виїзді з поважної причини (хвороба, смерть родичів і т.д.) Вам необхідно написати заяву про повернення коштів на ім'я директора об'єкта розміщення із зазначенням причини дострокового виїзду і отримати документи, що підтверджують період Вашого фактичного перебування в об'єкті. На основі цих документів Ваше агентство поверне Вам гроші за невикористані дні;
11. Під час перебування в об'єкті розміщення Ви повинні дотримуватися правил пожежної безпеки та правила перебування на відпочинку в даному об'єкті, які Вам повідомлять при реєстрації.
12. Не залишайте документи, гроші і цінні речі в доступному для третіх осіб місці;
13. Обсяг зазначених в ваучері послуг входить у вартість путівки. Умови і правила користування інфраструктурою готелю уточнюйте в реєстратурі.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню