Квартири Трускавець - вул. Р. Різняка 8 - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Прикарпаття Тур

Перейти до вмісту

Головне меню:

Квартири Трускавець - вул. Р. Різняка 8

КВАРТИРИ
ОНЛАЙН БРОНЮВАННЯ
КВАРТИРИ ПО ВУЛ. Р. РІЗНЯКА - 8
М. ТРУСКАВЕЦЬКороткий опис: Новозбудований будинок по вулиці Романа Різняка 8, що в місті Трускавець, розташований в центральній частині курорту. Відстань до бювету мінеральних вод № 1 - 280 метрів, це 5 хвилин ходьби. Кількість поверхів в будинку 4. До Ваших послуг двохкімнатні апартаменти Люкс класу.
ДВОКІМНАТНІ АПАРТАМЕНТИ №1

КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ: 2
ПОВЕРХ, НА ЯКОМУ ЗНАХОДИТЬСЯ КВАРТИРА: 2
ПЛОЩА КВАРТИРИ: 62 кв.м
КІЛЬКІСТЬ ЛІЖОК: 1 двоспальне ліжко + диван
МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: до 4 гостей
КОРОТКИЙ ОПИС: Вишукані двокімнатні апартаменти в центрі бальнеологічного курорту Трускавець, які розташовані в чотириповерховій новобудові що в 5-ти хвилинах ходьби до центрального бювету № 1. До Ваших послуг цілодобове водопостачання, автономне опалення, підігрів підлоги, інтернет, ТВ, посуд для приготування їжі, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, дві приліжкові тумби, журнальний столик, LED телевізор, шафа-купе, душ, пральна машина, фен, праска, гладильна доска, диван.

Вартість від 600 грн/доба
ДВОКІМНАТНІ АПАРТАМЕНТИ №2

КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ: 2
ПОВЕРХ, НА ЯКОМУ ЗНАХОДИТЬСЯ КВАРТИРА: 3
ПЛОЩА КВАРТИРИ: 63 кв.м
КІЛЬКІСТЬ ЛІЖОК: 1 двоспальне ліжко + роскладний диван
МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ГОСТЕЙ: до 4 гостей
КОРОТКИЙ ОПИС: Вишукані двокімнатні апартаменти Люкс в центрі міста курорту Трускавець, які розташовані в чотириповерховій новобудові що в 5-ти хвилинах ходьби до центрального бювету № 1. До Ваших послуг цілодобове водопостачання, автономне опалення, підігрів підлоги, інтернет, ТВ, посуд для приготування їжі, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, дві приліжкові тумби, журнальний столик, LED телевізор, шафа-купе, душ, пральна машина, фен, праска, гладильна доска, диван.

Вартість від 600 грн/доба

 
Коментарі відсутні
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню