Мікроблейдинг брів Трускавець - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Прикарпаття Тур

Перейти до вмісту

Головне меню:

Мікроблейдинг брів Трускавець

ПОСЛУГИ

"МІКРОБЛЕЙДИНГ 6D" ТРУСКАВЕЦЬ
/БРІВ, ГУБ, ПОВІК/

Адреса: м. Трускавець, вул. І. Мазепи
Вартість послуги: від 800 гривень

Запис за номером: +38 097 979 37 78
Найменування послугиВартість
Мікроблейдинг брів
800
Мікроблейдинг повік600
Мікроблейдинг губ800
ОПИС ПОСЛУГИ МІКРОБЛЕЙДИНГ 6D
Що таке мікроблейдінг? Простими словами, це татуаж брів, який виконується руками майстра. Це татуаж нанесення пігменту під шкіру, завдяки чому колір тримається насиченим і яскравим довгий час. Завдяки татуажу можна відмовитися від олівця, тіней та інших засобів фарбування брів. Однак раніше втручання майстра салону краси було занадто помітно. Тепер розгледіти, що волоски намальовані можна тільки самим пильним і уважним поглядом.

Для чого застосовується мікроблейдинг:
- для корекції кольору і форми брів;
- при асиметрії брів;
- при дефіциті або надлишку натуральних волосків;
- для приховування шрамів і рубців;
- при повній відсутності волосків.
Так, результатом процедури стануть абсолютно ідентичні бровки, максимально наближені до ідеалу. Не залишиться ніяких шрамів або залисин. Колір рівномірний по всій лінії, а напрямок волосків, їх довжина, форма і вигин будуть повністю відповідати вашим побажанням. Після перманентного макіяжу можна повністю забути про використання олівця або тіней. Навіть якщо волоски відсутні, можна повернути колишню привабливість за рахунок брів.

Як готуватись до процедури:
Підготовка починається з ретельного обмірковування бажаного кольору і форми. Його не можна буде витерти! Тому не варто кидатися в крайності, вибираючи неординарні і яскраві відтінки. Блондинкам варто зупинити вибір на коричневих або сірих бровах. Рудим дівчатам підійдуть мідні і темно-коричневі відтінки. Для брюнеток ідеальні відтінки коричневого і чорного.

Процедура мікроблейдингу
За два дні до процедури також варто обмежити себе в деяких задоволеннях і процедурах. По-перше, припиніть вживання антибіотиків або алкоголю, якщо це присутнє. Перші не дадуть прижитися пігменту, а алкоголь розріджує кров через що прямо під час процедури може виділятися цукровиця. Це завадить якісній роботі майстра, в результаті чого остаточний ефект може бути не таким, який очікувався спочатку.
Також варто відмовитися від солярію, тому що через нього шкіра може огрубіти. Як наслідок, вона стане несприйнятлива до вводиться пігментів. Ще один важливий фактор в підготовці - самі брови. Корекція їх форми буде проведена прямо на сеансі, тому їх краще не вискубувати хоча б тиждень або навіть два. Майстру варто побачити, якої товщини ваші волоски, як густо і в якому напрямку вони ростуть. Щоб поліпшити ефект від процедури, в день її проведення відмовтеся від шкідливої ​​їжі і продуктів, що містять кофеїн.

Як проходить процедура мікроблейдингу
Отже, ви прийшли в салон і вже сидите в кабінеті з майстром. Процедура розпочнеться з бесіди: вас попросять розповісти про те, якого ефекту ви хочете домогтися від сеансу. Розкажіть, яку хочете мати форму брів, колір і повідомте майстра про наявність вигину брів. Якщо є які-небудь дефекти на кшталт шраму або рубця, попередьте, що хочете його приховати за допомогою татуажу. Майстер, в свою чергу, порадить вам якісні рішення в залежності від вашого типу шкіри, обличчя та кольору волосся.
Потім фахівець намалює олівцем бажану форму брів, після чого видалить зайві волоски. Після дезінфекції можна приступати до анестезії. Всі знають, що татуаж - досить болюча процедура. Мікроблейдінг є підвидом татуажу, тому також має означати дискомфорт і хворобливість для клієнта. Втім, якісна анестезія допомагає позбутися від цих ефектів.

Переваги мануального перманентного макіяжу перед іншими видами такі:
- майстер може намалювати тонкі волоски, подібні натуральним;
- пігмент не так глибоко проникає в шкіру, як при використанні апарату;
- особливий інструмент - кілька скріплених між собою найтонших голок (до 0,18 мм діаметра), що нагадує лопатку;
- контроль глибини і швидкості введення пігменту;
- унікальна схема малювання волосків;
- менша набряклість;
- коротший реабілітаційний період;
- стійкість кольору.
Як бачите, робота майстра значно перевершує роботу апарату, тому і результат виходить більш якісним і природним. Завдяки тому, що фахівець може контролювати глибину введення пігменту і інші особливості, лінії виходять дуже рівні і чіткі. Робота майстра не так болюча, як класичний татуаж, тому мікроблейдінг - порятунок для жінок з чутливою шкірою.

Є дві техніки введення пігменту:
- європейська - іноді її також називають манекенною. Волоски малюються однієї довжини, одного кольору і товщини. Відстань між ними строго фіксується, чого може досягти тільки чуйний погляд майстра. В результаті брови виглядають густими, а волоски об'ємними, однак при пильному розгляді в очі кидається деяка неприродність;
- східна - цей волоскові татуаж можуть зробити далеко не в кожному салоні краси.
До і після мікроблейдінга
Справитися з такою технікою можуть тільки кращі майстри. Справа в тому, що волоски промальовувалися різної довжини, мають різні напрямки і навіть деякі непомітні розбіжності у відтінках. Ця техніка приносить максимально натуральний, можна сміливо сказати навіть воістину приголомшливий результат.
Мікроблейдінг може триматися до 2 років, проте корекція може знадобитися вже через місяць. Взагалі для хорошого ефекту потрібно близько 2-5 процедур. І не тому що майстри невмілі і недосвідчені. Просто в процесі загоєння шкіра може злегка порушити наші плани щодо ідеального погляду.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню