Скандинавська ходьба Трускавець - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Прикарпаття Тур

Перейти до вмісту

Головне меню:

Скандинавська ходьба Трускавець

ПОСЛУГИ


СКАНДИНАВСЬКА ХОДЬБА
в місті курорті Трускавець

Ціна тренування:  від 50 гривень

Інформація за телефоном: +38 097 190 10 95
Скандинавська ходьбаВартість
Групове тренування50 грн
Індивідуальне заняття100 грн
Що таке Nordic Walking - Скандинавська ходьба?
Скандинавська ходьба або ходьба з палицями - це вид фітнесу, в якому використовуються спеціальні палиці, схожі на лижні. На відміну, від звичайної ходьби без палиць, велоспорту і бігу, при такій ходьбі, спалюється набагато більше калорій. Скандинавська ходьба збільшує навантаження на руки, прес, плечі і зменшує навантаження на коліна і суглоби. Більше 20 років, у багатьох європейських країнах Скандинавська ходьба або Nordic Walking - це дуже популярний вид оздоровлення. А також, це дуже легкий шлях для поліпшення вашого фізичного стану незалежно від віку, статі або поточної фізичної підготовки.
У чому неймовірна популярність скандинавської ходьби?
1.Все дуже просто. Одного-двох занять з інструктором достатньо, для того щоб освоїти правильну техніку, яка дає помітний ефект. Ви самі зможете помітити, як відпрацьовується хода, регулюється дихання, виправляється постава, знижується навантаження на суглоби.
2.Дуже ефективно. Тренування вкрай ефективна для спалювання жиру. Скандинавська ходьба тримає в тонусі м'язи верхньої і нижньої частини тіла одночасно. В процесі тренується 90% м'язів тіла. При прогулянці з палицями спалюється до 45% більше калорій, ніж при звичайній ходьбі. Поліпшується робота серця і легенів.
3. У будь-яку пору року. Скандинавська ходьба- це спорт для будь-якого сезону і будь-якій місцевості. Взимку і влітку, на курорті, в компанії, на самоті, по снігу, по траві, на березі моря, по горах або просто по загорненим в асфальт міським вулицям - достатньо взяти палиці в руки і зробити перший крок до здоров'я.

 
Коментарі відсутні
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню