Курорт Трускавець - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Прикарпаття Тур

Перейти до вмісту

Головне меню:

Курорт Трускавець

ТРУСКАВЕЦЬ
Курорт Трускавець - це затишний і екологічно чистий регіон, який розташований біля самого підніжжя Карпат, оперезаний мальовничими пагорбами й зеленими лісами, наповнений кришталево чистим повітрям. Для Трускавця властивий помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, зо добре впливає на лікування і доповнює оздоровчі програми курорту. Місто дивує різноманітністю джерел мінеральних вод і родовищами озокериту. Аналогом знаменитої карлововарської солі є трускавецька сіль "Барбара", яку виварюють з високомінералізованих розчинів - ропи.
Трускавець щорічно може оздоровити близько 350 тисяч курортників, для них гостинно відкривають двері більше 70-ти санаторно-курортних установ.
Лікарі та висококваліфікований медперсонал складають 40% співробітників, що працюють в санаторно-курортній сфері Трускавця. Перевірені часом традиції лікування та курортології передаються новим поколінням лікарів.
На курорті проводять дослідження і діагностику в 28 клінічних і 14 біохімічних лабораторіях, зокрема, імунологічної та клініко-бактеріологічної лабораторії, лабораторії імуноферментної і радіоізотопної діагностики, кабінетах функціональної діагностики серцево-судинної системи і ендоскопічного дослідження.
У курортній практиці використовуються три форми оздоровлення: медична реабілітація після оперативного втручання; курортне лікування хронічних захворювань; профілактичне оздоровлення. До послуг відпочиваючих - понад триста лікувально-профілактичних процедур.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню